• Roll masažas
  • Profesionalus masažas
  • Psichoterapija
  • Hipnoterapija
  • Roll masažas

Rutulinis infraraudonųjų spindulių liekninamasis masažas daromas „Fitroll Professional“ aparatu. Tai – naujas produktas rinkoje. Masažas daromas aparatu, kurio mediniai voleliai, sukdamiesi limfos tekėjimo kryptimi, išmasažuoja visą kūną nuo pėdų iki rankų. Jums belieka tik keisti kūno padėtį.

Masažas atliekamas su sportine apranga (medvilniniais marškinėliais be sagučių, tamprėmis ir švariomis kojinaitėmis).

Roll masažas:

Labai efektyviai lieknina, mažina celiulitą ir strijas;

Suaktyvina limfotaką ir kraujotaką;

Pašalina toksinus ir perteklinį vandenį iš organizmo ;

Suteikia stangrumo ir elastingumo odai;

Stiprina raumenis;

Koreguoja figūrą ir laikyseną;

Suaktyvina medžiagų apykaitą;

Pagerina virškinimą;

Stiprina imunitetą;

Šalina nuovargį.

Daugiau apie Fitroll

 

Aparato privalumai:

  • Infraraudonųjų spindulių lempos giliai šildančios audinius papildo masažą fizioterapiniu poveikiu;

  • Klientas pagal savo pageidavimą gali pasirinkti masažo stiprumą;

  • Aparatas turi keletą programų, skirtų įvairiems figūrų tipams;

 

Vienkartinė procedūra

Pirmoji procedūra 6 Eu

45 min. 9 Eu

1 val. 12 Eu

Abonementas

10 kartų po 45 min. 80 Eu

10 kartų po 1 val. 105 Eu

Atsivedus draugą ar draugę, vienas kartas nemokamai.

 

Atsiliepimai

Nuostabūs, liekninantys masažuokliai Filonos salone daro stebuklus. Masažuokliai padeda numesti svorio, suaktyvina kraujotaką, suteikia energijos, stangrina kūna. Pati tai išbandziau ir neturiu jokiu viršsvorio problemų. Nuostabu! Tai tikras atradimas!
Aistė

 

Labai mėgstu Dalios ir Olego bendrus darbus - jų knygas, renginius, o dabar, štai ir centras kuriame yra šansas ir sąmonę pagryninti, ir kūnišką grožį atgaivinti! 
Į rutulinį masažą pasikviečiau draugę su kuria šiaip nerandu laiko susitikti. Įsivaizduok, plepiesi sau, o tobulas (be ego), medinis masažistas daro savo darba, maloniai kočioja tavo kūną ir visaip jį sveikatina ir lieknina. Po to jautėmės pasibendravusios, pasisportavusios ir pasirūpinusios savimi.

Raima

 

Manau, kad Filona yra puikus pasirinkimas kiekvienam. Vos užėjus stebina jauki aplinka, malonus bendravimas. Aš pati po gimdymo išbandžiau rutulinį infraraudonųjų spindulių masažą. prisipažinsiu - netikėjau jo veiksmingumu. Tačiau stebuklas ar ne, bet po pirmojo karto ėmiau pastebėti rezultatus. Strijos atsiradusios nėštumo metu ėmė dingti, ne mažėti, o dingti! prieš apsilankydama Filonoje maniau jog tai yra neįmanoma. Šie aparatai privertė mane manyti kitaip. Sustangrėjęs kūnas, dingęs pilvukas, dailus užpakaliukas tai pokyciai kuriuos padarė aparatai! Šie infraraudonųjų spintulių aparatai daro stebuklus. rekomenduoju kiekvienam norinčiam pasigražinti figūrą , pasigerinti sveikatą, maloniai pasimasažuoti, gauti geros nuotaikos. Išbandykit! =)))

Asta

 

Tikrai labai jauki, šilta aplinka, malonios, profesionalios darbuotojos. Smagu, kad ir Žvėryne pagaliau atsiranda tokių vietų. Sėkmės Jums.

Laisvė

 

Labai jauki aplinka, ypatingai malonus aptarnavimas, jautiesi čia visada laukiama;) patiko labai pats masažas, visai neskausmingas ir efektyvus, tikras išsigelbėjimas dirbant sėdimą darbą. Ačiū už smagiai praleistą laiką! Ateinu kitą savaitę vėl ir atsivedu dukrą :)

Rasa

 

Superine studija! Atsigavau morališkai ir fiziškai! Laukite pas save DAR!!!

Inga

 

Džiaugsmas ir kūnui ir sielai pas Jus būti. Klestėkite ir aukite!

Algė

 

Labai šilta, jauki, “naminė“ aplinka, kurioje gera ir norisi būti. Visiškai nieko panašaus į „valdiškus“ grožio salonus! Kiekvienam kampely po kokį mažą mielą dalykėlį - jaučiasi, kad įdėjot daug širdies! Patinka, kaip priimat – labai nuoširdžiai ir betarpiškai. Ir labai skani jūsų arbata - tikrai „ne iš parduotuvės“!
Po „aparatų“ jaučiuosi kaip pasportavusi – vis tik kažkoks krūvis raumenukams yra, kažką ten matyt pajudina. Dėl limfos “išvarinėjimo“, kraujotakos, celiulito ar kitų ten dalykų spręsti negaliu – aš ne medikė. Bet jaučiuosi gerai! Ir mano šlaunikės man dabar atrodo stangresnės:) Ačiū!!!

Vida

 

Jauki aplinka, patogi vieta, nuostabios darbuotojos, kurios atsako į visus dominančius klausimus, pataria, paaiškina. Veiksmingi masažai, po kurių jautiesi labai žvalus. Ačiū už masažą!!!!! :)

Giedrė

 

Labai atpalaiduojantis, gaiva užliejantis, o drauge sustiprinantis, energijos ir tvirtumo suteikiantis masažas. Po jo man labai sustiprėjo raumenys, tapau žvalesnė. Iš tiesų labai jauki aplinka ir, beje, labai skani Jūsų arbata :) Nuoširdžiai ačiū ;)

Amelija

 

Taip jauku pas jus, šilta, jaučiuosi kaip namie - visiškai nesijaučia įprastų salonų oficialumo, jūs nestandartiniai! :) O po masažų - kaip po gero sporto, visi raumenys atgyja! O dirbt nereikia... tinginiams pats tas! Ačiū! Dar ateisiu daug kartų ;)

Sigrida

 

Būtų nuostabu turėti tokius kaimynus šalia knygyno. Tikrai jauki, šilta aplinka, atpalaiduojantis masažas, puikios, nuoširdžios darbuotojos, skani arbata ir labai įdomi knygų lentyna. Rekomenduojame apsilankyti.

Menų knygyno “Humanitas” darbuotojos

 

 

Profesionalus masažas

Veronika Michailovskaja, pagal išsilavinimą medicinos sesuo ir kosmetologė, šokio ir judesio terapeutė, į kūną orientuotos terapijos specialistė.

Daro intuityvius, harmonizuojančius, atpalaiduojančius masažus

Vienkartinė procedūra

1 val. 25 Eu (86,25 Lt)

1 val. 30 min. 35 Eu (120 Lt)

 

Atrask gilios relaksacijos masažą
 
Žiema - tai laikas, kai nebereikia niekur skubėti ir galima pagalvoti apie savo gerovę ir sveikatą. Taip jau yra, kad nuotaikos būna ne visada šviesios ir džiuginančios, ir kasdieniai rūpesčiai susisuka į raizgalynę mintyse tiek, kad net ir norint imtis tvarkos savyje iš pagrindų, nerandam nuo kurio galo pradėti...
O tam tereikia visiškai atsipalaiduoti, paleidžiant ne tik įtampą, nuovargį, rūpesčius, bet ir kasdienes mintis...
Todėl nuoširdžiai džiaugiamės galėdami supažindinti: Palsingas-cholistinis masažas – unikalus sveikatos atstatymo būdas. Išlingavimo technika atveria duris saviugdai, didina sąmoningumą bei vidinį vystymąsi. Pašalinę emocinę ir raumenų įtampą, aktyvizuojate natūralius savireguliacijos procesus: organizmo apsivalymo-atsistatymo, smegenų kraujotakos suaktyvėjimo, sąnarių paslankumo atstatymą.
Švelnaus poveikio dėka, metodą galima naudoti dirbant tiek su suaugusiais, tiek su vaikais, taipogi su garbaus amžiaus klientais. Masažą, technikų minkštumas ir principas «jokios prievartos», daro tiesiog nepakeičiamu pooperacinio atstatymo periodu. Jį galima sėkmingai naudoti nėštumo periodu.
 

Seanso trukmė – 60 min.
Šventinė kaina* – tik 50 Lt. 
Masažo apranga – natūralūs, laisvi, nevaržantys judesius, rūbai.

Masažo specialistė Indrė Vaičiūnienė,

tel. 8-659-80224,
el. paštas  vaiciuniene.indre@gmail.com, Vytauto g. 6/4, Vilnius.

*Šventinė kaina galioja iki 2013 m. sausio 31 d.

Profesionali psichoterapija

Gyd.psichoterapeutas Olegas Lapinas taiko analitinę, neurolingvistinę (NLP) terapijas, šeimos konsteliacijas, šeimos ir sutuoktinių terapiją bei kitus psichoterapijos metodus. Darbo stažas 26 metai.

Kaina

1 val. 40 Eu (136 Lt)

Hipnoterapija

Garsaus hipnologo Miltono Eriksono (JAV) hipnozė padeda, kai jūs norite mesti svorį, atprasti nuo rūkymo, alkoholio vartojimo, numalšinti nerimą bei lėtinius skausmus.

Kaina

1 val. 40 Eu (136 Lt )